2013-2014 Mali Destek Programları Ön Bilgilendirme ve Uygulama Eğitimleri Yapıldı

2013-2014 Mali Destek Programları Ön Bilgilendirme ve Uygulama Eğitimleri Yapıldı
Eklenme Tarihi: 12 Ağustos 2014 | Toplam Okunma: 1884
Trakya Kalkınma Ajansı 2013/2014 Yılı Mali Destek Programları döneminde başarılı bulunan projelere ilişkin uygulama eğitimleri Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli’de yapıldı. Başarılı proje sahipleriyle Ajans uzmanlarının bir araya geldiği eğitimlerde proje uygulama süreci hakkında yararlanıcılara ayrıntılı bilgiler sunuldu.


Sonuçları Temmuz ayı içerisinde açıklanan TRAKYAKA 2013/2014 Proje Teklif Çağrısı neticesinde Ajanstan destek almaya hak kazanan proje sahipleri üç ilde düzenlenen eğitimlerde buluştu. Yararlanıcıların Ajans desteğinden yararlanarak projelerini sorunsuz biçimde hayata geçirmeleri amacıyla organize edilen uygulama eğitimlerine ilgi yoğun oldu. Uygulama eğitimine çeşitli kurum ve kuruluşları temsilen katılan proje sahipleri, eğitim sırasında uygulama sürecinin daha verimli ve sağlıklı yürütülmesi için gerekli ipuçlarını elde ettiler. 


Projelerin uygulama aşamasında görevli olan İzleme ve Değerlendirme Birimi tarafından organize edilen eğitimlerde proje sahipleri, projelerini takip edecek birim uzmanları ile bire bir çalışma imkânı buldu. Ajans uzmanları ile yararlanıcılar arasındaki iletişimin güçlenmesine olumlu katkıda bulunan eğitim programlarının, proje yazma ve uygulama kalitesini artırarak projelerin bölgeye azami seviyede katkı sunmasına yardımcı olacağı belirtildi. Ön bilgilendirme eğitim sunumu ve diğer dokümanlara ilgililer aşağıdaki linkten ulaşabilir.

http://www.trakyaka.org.tr/uploads/docs/2014_Baslangic_Toplantisi_Izleme_Degerlendirme.pdf

 

FOTOĞRAFLAR

2013-2014 Mali Destek Programları Ön Bilgilendirme ve Uygulama Eğitimleri Yapıldı2013-2014 Mali Destek Programları Ön Bilgilendirme ve Uygulama Eğitimleri Yapıldı

DİĞER HABERLER

Fotovoltaik Sistem Kurulumu Eğitimi Kırklareli’de Başladı16 Ocak 2018Trakya Kalkınma Ajansı Kırklareli Yatırım Destek Ofisi organizasyonuyla düzenlenen “Fotovoltaik Sistem Kurulumu Eğitimi” Kırklareli’de başladı. Trakya E-Ticaret ve Dijital Pazarlamaya Hazır12 Ocak 2018Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin’in de katıldığı ve Keşan TSO Girişimcilik Merkezi tarafından organize edilen “Dijital Dönüşüm ve E-Ticaret Konferansı” Keşan’da yapıldı. Bir Fikrim Var Proje Yarışması Başlıyor12 Ocak 2018Trakya Kalkınma Ajansı (TRAKYAKA) ile Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleşecek olan ‘’Bir Fikrim Var’’ proje yarışmasının tanıtım toplantısı Süleymanpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde yapıldı. Trakya 2.Savunma ve Havacılık Yerlileştirme Zirvesi Tekirdağ’da Yapıldı28 Aralık 2017Trakya Kalkınma Ajansı ve Teknik Üretim ve İhracatı Destekleme Derneği (TÜDEP) işbirliğinde düzenlenen ve iki gün süren Trakya 2.Savunma ve Havacılık Yerlileştirme Zirvesi Tekirdağ’da sona erdi. TRAKYAKA 2018 Mali Destek Programlarını İlan Etti27 Aralık 2017Trakya Kalkınma Ajansı 2018 Yılı Proje Teklif Çağrısı yayınlandı. İki başlık halinde ilan edilen programlar için 11.01.2018 tarihinden itibaren başvuru kabulüne başlanacağı açıklandı. Ajans tarafından yapılan açıklamaya göre ilgili proje başvuruları 23 Şubat 2018 saat 23.00’e kadar KAYS üzerinden (KAYS: Kalkınma Ajansları Yönetim Sistemi), ıslak imzalı taahhütnameler ise elden veya posta/kargo yoluyla 02 Mart 2018 Cuma günü saat 18.00’e dek kabul edilecek.
  Yükleniyor...