2013-2014 Mali Destek Programları Ön Bilgilendirme ve Uygulama Eğitimleri Yapıldı

2013-2014 Mali Destek Programları Ön Bilgilendirme ve Uygulama Eğitimleri Yapıldı
Eklenme Tarihi: 12 Ağustos 2014 | Toplam Okunma: 1965
Trakya Kalkınma Ajansı 2013/2014 Yılı Mali Destek Programları döneminde başarılı bulunan projelere ilişkin uygulama eğitimleri Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli’de yapıldı. Başarılı proje sahipleriyle Ajans uzmanlarının bir araya geldiği eğitimlerde proje uygulama süreci hakkında yararlanıcılara ayrıntılı bilgiler sunuldu.


Sonuçları Temmuz ayı içerisinde açıklanan TRAKYAKA 2013/2014 Proje Teklif Çağrısı neticesinde Ajanstan destek almaya hak kazanan proje sahipleri üç ilde düzenlenen eğitimlerde buluştu. Yararlanıcıların Ajans desteğinden yararlanarak projelerini sorunsuz biçimde hayata geçirmeleri amacıyla organize edilen uygulama eğitimlerine ilgi yoğun oldu. Uygulama eğitimine çeşitli kurum ve kuruluşları temsilen katılan proje sahipleri, eğitim sırasında uygulama sürecinin daha verimli ve sağlıklı yürütülmesi için gerekli ipuçlarını elde ettiler. 


Projelerin uygulama aşamasında görevli olan İzleme ve Değerlendirme Birimi tarafından organize edilen eğitimlerde proje sahipleri, projelerini takip edecek birim uzmanları ile bire bir çalışma imkânı buldu. Ajans uzmanları ile yararlanıcılar arasındaki iletişimin güçlenmesine olumlu katkıda bulunan eğitim programlarının, proje yazma ve uygulama kalitesini artırarak projelerin bölgeye azami seviyede katkı sunmasına yardımcı olacağı belirtildi. Ön bilgilendirme eğitim sunumu ve diğer dokümanlara ilgililer aşağıdaki linkten ulaşabilir.

http://www.trakyaka.org.tr/uploads/docs/2014_Baslangic_Toplantisi_Izleme_Degerlendirme.pdf

 

FOTOĞRAFLAR

2013-2014 Mali Destek Programları Ön Bilgilendirme ve Uygulama Eğitimleri Yapıldı2013-2014 Mali Destek Programları Ön Bilgilendirme ve Uygulama Eğitimleri Yapıldı

DİĞER HABERLER

Kal-Der ve TrakyaKa’dan Çorlu’da Ortak Etkinlik16 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı ve Kal-Der işbirliğinde Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası’nda ‘’Değişime Kulak Ver’’ etkinliği gerçekleştirildi. Trakyalı Süt ve Süt Ürünleri Üreticileri Markalaşmada Kararlı!12 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen Trakya Bölgesi süt ve süt ürünleri üreticilerinin rekabet gücünün arttırılması çalışmaları kapsamında Trakya peynirinin markalaşması ve yeni iş modeli oluşturulması üzerine Trakyalı süt ve süt ürünleri imalatçıları ile Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli illerinde toplantılar gerçekleştirildi. Trakya Tanıtım Günleri Hazırlık Toplantılarının Sonuncusu Edirne’de Yapıldı9 Mart 2018Nisan ayında Ankara’da yapılacak olan “1. Trakya Tanıtım Günleri” hazırlıkları son hızla devam ediyor. İlk hazırlık toplantısı, 2 Mart Cuma günü Kırklareli ve Tekirdağ’da, 9 Mart’ta Edirne’de yapıldı. Güneş Uzunköprü’de Enerjiye Dönüşüyor9 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen ve Uzunköprü Belediyesi tarafından gerçekleştirilen “Güneş Uzunköprü´de Enerjiye Dönüşüyor” adlı proje kapsamında yapılan güneş enerjisi santralinin açılışı yapıldı. Trakya Bölgesi, Ankara’da Tanıtım Atağına Kalkıyor 2 Mart 2018Nisan ayında Ankara’da yapılacak olan “1. Trakya Tanıtım Günleri” hazırlıkları son hızla devam ediyor. İlk hazırlık toplantısı, 2 Mart Cuma günü Kırklareli ve Tekirdağ’da yapıldı.
  Yükleniyor...