Enez Turizmine Altyapı Desteği

Enez Turizmine Altyapı Desteği
Eklenme Tarihi: 15 Ağustos 2014 | Toplam Okunma: 2819
Trakya Kalkınma Ajansı’nın açtığı 2013-2014 Mali Destek Programları kapsamında Enez Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından hazırlanan “Enez Sahil Düzenleme“ projesinin uygulama sözleşmesi imzalandı.

Ajans merkezinde yapılan imza törenine Birlik adına Enez Kaymakamı Sefa Güler, TRAKYAKA adına da Genel Sekreter Mahmut Şahin imza attı.  Proje kapsamında 11 tanesi Enez Merkez`de, 2 tanesi de köy sahillerinde olmak üzere duş, soyunma kabini ve tuvaletlerden oluşan komplekslerin,  2 tanesi Enez Merkez`de, 2 tanesi de köy sahillerinde olmak üzere toplamda 4 adet kamelyanın, 2 tanesi Enez Merkez`de, 2 tanesi de köy sahillerinde olmak üzere toplamda 4 adet oyun parkı, 4 adet çeşme ve dış mekan fitness gruplarından oluşan komplekslerin Enez’e kazandırılması hedefleniyor. 

Uygulama süresi 15 ay olan projenin 575.375 TL’lik toplam bütçesinin 373.993 TL’si Trakya Kalkınma Ajansı tarafından karşılanacak.

 

 

FOTOĞRAFLAR

Enez Turizmine Altyapı Desteği

DİĞER HABERLER

Fevzi Çakmak Caddesi’nin Yeniden Düzenlenmesine TRAKYAKA’dan Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında destek alan Kırklareli Belediye Başkanlığı’nın hazırladığı ‘’Şehrin Yüzündeki Tarihindeki Çizgiler- Fevzi Çakmak Caddesi Kentsel Tasarım Hamlesi’’ isimli projenin kapanış toplantısı yapıldı. Trakya’da İlk Kez Düzenlenen Oryantiring Yarışı’na TRAKYAKA’dan Büyük Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı desteğiyle Türkiye Oryantiring Federasyonu tarafından düzenlenen 2.Kademe Şehit Dilay&Cem Kerman Oryantiring Yarışması Kırklareli ili Üsküp Belediyesi’ne bağlı Çukurpınar Köyü’nde 18-19 Kasım tarihlerinde yapıldı. Seyahat ve Turizm Sektörü Temsilcileri Uzakrota Travel Summit’te Bir Araya Geldi21 Kasım 2017Türkiye´nin en etkili seyahat zirvelerinden Uzakrota Travel Summit, bu yıl 5 salon, 1 fuaye alanı ve 1 b2b alanı olmak üzere 7 bölümde 1500’e yakın sektör profesyonelinin katılımıyla gerçekleşti. Genel Sekreter Şahin: “Mimar Sinan’ın İzinde Trakya’yı Keşfetmenin Tam Zamanı”10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı “Mimar Sinan’ın İzinde: Trakya” rotası çalışmaları kapsamında Uzakdoğu pazarına yönelik olarak 2016 yılında başladığı, bölgede alternatif turizm destinasyonu oluşturma çalışmalarına devam ediyor. Tekirdağ Ekonomisi Yuvarlak Masa Toplantısında Ele Alındı10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı, Tekirdağ TSO ve Dünya Gazetesi tarafından düzenlenen ve Tekirdağ ekonomisi ve sorunlarının ele alındığı yuvarlak masa toplantısında tarım ve tarıma dayalı sanayi ön plana çıktı.
  Yükleniyor...