TRAKYAKA, Ağustos Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı

TRAKYAKA, Ağustos Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı
Eklenme Tarihi: 21 Ağustos 2014 | Toplam Okunma: 1748
Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu toplantısı 20 Ağustos 2014 Çarşamba günü Tekirdağ’da bulunan Ajans merkez binası toplantı salonunda gerçekleşti.

Ajans Yönetim Kurulu Başkanı ve Kırklareli Valisi Mustafa Yaman başkanlığında gerçekleşen toplantıda, Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Edirne İl Genel Meclis Başkanı Abdülaziz Çıkrıkçı, Krıklareli İl Genel Meclisi Başkanı Cavit Çağlayan, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ertuğrul Ziya Çetintaş, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay  ve Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin hazır bulundu. Toplantıda bir önceki toplantıda alınan kararların görüşülmesinin ardından 2015 Yılı Çalışma Programı onaylandı. Daha sonra Ajansın Trakya il ve ilçeleri oda ve borsaları ile ortaklaşa gerçekleştirmeyi düşündüğü çalışmalarla TOBB’a bağlı TEPAV’ın danışmanlığını gerçekleştireceği ilçe bazlı strateji ve yol haritası çalışması hakkında Yönetim Kurulu’na bilgi verildi.

Gündemdeki diğer maddelerin görüşülmesinin ardından toplantı dilek ve temenniler bölümüyle sona erdi.

DİĞER HABERLER

Fevzi Çakmak Caddesi’nin Yeniden Düzenlenmesine TRAKYAKA’dan Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında destek alan Kırklareli Belediye Başkanlığı’nın hazırladığı ‘’Şehrin Yüzündeki Tarihindeki Çizgiler- Fevzi Çakmak Caddesi Kentsel Tasarım Hamlesi’’ isimli projenin kapanış toplantısı yapıldı. Trakya’da İlk Kez Düzenlenen Oryantiring Yarışı’na TRAKYAKA’dan Büyük Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı desteğiyle Türkiye Oryantiring Federasyonu tarafından düzenlenen 2.Kademe Şehit Dilay&Cem Kerman Oryantiring Yarışması Kırklareli ili Üsküp Belediyesi’ne bağlı Çukurpınar Köyü’nde 18-19 Kasım tarihlerinde yapıldı. Seyahat ve Turizm Sektörü Temsilcileri Uzakrota Travel Summit’te Bir Araya Geldi21 Kasım 2017Türkiye´nin en etkili seyahat zirvelerinden Uzakrota Travel Summit, bu yıl 5 salon, 1 fuaye alanı ve 1 b2b alanı olmak üzere 7 bölümde 1500’e yakın sektör profesyonelinin katılımıyla gerçekleşti. Genel Sekreter Şahin: “Mimar Sinan’ın İzinde Trakya’yı Keşfetmenin Tam Zamanı”10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı “Mimar Sinan’ın İzinde: Trakya” rotası çalışmaları kapsamında Uzakdoğu pazarına yönelik olarak 2016 yılında başladığı, bölgede alternatif turizm destinasyonu oluşturma çalışmalarına devam ediyor. Tekirdağ Ekonomisi Yuvarlak Masa Toplantısında Ele Alındı10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı, Tekirdağ TSO ve Dünya Gazetesi tarafından düzenlenen ve Tekirdağ ekonomisi ve sorunlarının ele alındığı yuvarlak masa toplantısında tarım ve tarıma dayalı sanayi ön plana çıktı.
  Yükleniyor...