Biraz Destek Üretmemize Yeter

Biraz Destek Üretmemize Yeter
Eklenme Tarihi: 28 Ağustos 2014 | Toplam Okunma: 2168
2013/2014 Yılı Sosyo-Ekonomik Kalkınma Mali Destek Programı kapsamında Tekirdağ Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi tarafından hazırlanarak başarılı bulunan ‘Biraz Destek Üretmemize Yeter’ projesinin sözleşmesi imzalandı.

Trakya Kalkınma Ajansı merkezinde gerçekleşen imza töreninde Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, Tekirdağ Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Beytullah Gacal ve Müdür Yardımcısı Umut Arslan hazır bulundu.

Tekirdağ Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi’nde eğitim ve öğretimlerine devam eden hafif düzeyde zihinsel engelli öğrencilerin istihdamının artırılmasının hedeflendiği projeye, Trakya Kalkınma Ajansı 146.794,00 TL(%90) oranında destek sağlıyor. 9 ay sürmesi planlanan proje kapsamında okul bünyesinde kurulacak baskı ve paketleme atölyelerinde öğrenciler gerçek iş ortamında çalışma fırsatı bularak iş hayatına bir adım daha yaklaşmış olacak.

 

 

 

FOTOĞRAFLAR

Biraz Destek Üretmemize Yeter

DİĞER HABERLER

Genel Sekreter Şahin: “Mimar Sinan’ın İzinde Trakya’yı Keşfetmenin Tam Zamanı”10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı “Mimar Sinan’ın İzinde: Trakya” rotası çalışmaları kapsamında Uzakdoğu pazarına yönelik olarak 2016 yılında başladığı, bölgede alternatif turizm destinasyonu oluşturma çalışmalarına devam ediyor. Tekirdağ Ekonomisi Yuvarlak Masa Toplantısında Ele Alındı10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı, Tekirdağ TSO ve Dünya Gazetesi tarafından düzenlenen ve Tekirdağ ekonomisi ve sorunlarının ele alındığı yuvarlak masa toplantısında tarım ve tarıma dayalı sanayi ön plana çıktı. TrakyaKariyer Projesi Kamuoyu Bilgilendirme Toplantısı İle Sona Erdi9 Kasım 2017Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği tarafından ortaklaşa finanse edilen ve faydalanıcısının Trakya Kalkınma Ajansı olduğu ‘TrakyaKAriyer Projesi’ Kamuoyu Bilgilendirme ToplantısıTrakya Üniversitesi’nde gerçekleşti. Trakya Devlet Destekleri Zirvesi Kırklareli’nde Yapıldı9 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından organize edilen Ekonomi Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın katılımcı olarak yer aldığı Trakya Devlet Destekleri Zirvesi Kırklareli İl Özel İdaresi Cazibe Merkezi’nde gerçekleştirildi. Tekirdağ’ın İlk Güneş Enerji Santrali TRAKYAKA Desteğiyle Kuruldu9 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında destek alan Tekirdağ Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü’nün hazırladığı ‘’TESKİ ve Güneş El Ele Enerjide Verimliliğe’’ projesi kapsamında Muratlı ilçesi Aşağısevindik mahallesine kurulan güneş enerjisi santralinin açılışı törenle yapıldı.
  Yükleniyor...