Malezyalı Yatırımcılar Trakya’da

Malezyalı Yatırımcılar Trakya’da
Eklenme Tarihi: 5 Eylül 2014 | Toplam Okunma: 2202
Malezyalı yatırımcılar Bölgemizi ziyaret etti.

Trakya Kalkınma Ajansı yetkilileri, Edirne İli Havsa ilçesinde yer alan Havsa Uluslararası Endüstri ve Lojistik Bölgesi’nin davetlisi olarak Bölgemizde bulunan Malezyalı DWA Firma yetkilileri ile Havsa Uluslararası Endüstri ve Lojistik Merkezi Yetkilileri ile Tekirdağ’da bir araya geldi.

Havsa’da hayata geçirilmesi planlanan Uluslararası Lojistik Merkezi kapsamında ikili görüşmelerde bulunan yetkililere TRAKYAKA tarafından Trakya Bölgesinin ekonomik durumu ve potansiyelleri ile Trakya Bölgesinin lojistik perspektifi hakkında geniş çaplı bilgilendirmelerde bulunuldu.

Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin söz konusu yatırımın Bölgemiz için çok önemli olduğunu belirterek Trakya Bölgesinin önümüzdeki dönemlerde lojistik sektörü için önemli bir üst olabileceğini belirtti. Toplantı, Planlama, Programlama ve Koordinasyon Birim Başkanı Mehmet Karaman’ın Trakya Bölgesi lojistik potansiyeli ile ilgili yaptığı sunumun ardından soru-cevap bölümü ile son buldu.

 

 

FOTOĞRAFLAR

Malezyalı Yatırımcılar Trakya’da

DİĞER HABERLER

Trakya’ya Yeni Bir Kültür Rotası: “Mimar Sinan’ın İzinde Bir Payitahttan Diğerine Yolculuk”13 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı ve TURİNG işbirliği ile hayata geçirilen ve Trakya Bölgesi’ndeki Mimar Sinan eserleri üzerinde hazırlanan turizm rotasının tanıtımı Edirne’de yapıldı. Trakya Hestourex Fuarı’nda Yerini Aldı8 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ İl Sağlık Müdürlükleri, üniversite ve özel hastaneler ile birlikte Antalya’da 5-8 Nisan 2018 tarihlerinde düzenlenen 2’nci Dünya Sağlık, Spor ve Alternatif Turizm Kongre Fuarı Hestourex’te yerini aldı. On Birinci Kalkınma Planı Marmara Bölgesi İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi31 Mart 2018On Birinci Kalkınma Planı Kalkınma Planı hazırlık çalışmaları kapsamında yedi coğrafi bölgede düzenlenen toplantıların üçüncüsü Kalkınma Bakanlığı Müsteşarı CüneydDüzyol başkanlığında İstanbul’da gerçekleştirildi. TRAKYAKA Mart Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Tekirdağ’da Yapıldı29 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Mart ayı olağan yönetim kurulu toplantısını Tekirdağ’da Ajans hizmet binasında gerçekleştirdi. 2018 Yılı Mali Destek Programları Proje Başvuruları Sona Erdi22 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından 27 Aralık 2017 tarihinde ilan edilen proje teklif çağrısı 9 Mart 2018 tarihinde KAYS (Kalkınma Ajanları Yönetim Sistemi) üzerinden sona erdi. Proje başvurularına ait evraklar 16 Mart 2018 Cuma günü saat 18:00’a dek Trakya Kalkınma Ajansı’na teslim edildi.
  Yükleniyor...