Vali Mustafa Yaman TRAKYAKA´ya Veda Ziyaretinde Bulundu

Vali Mustafa Yaman TRAKYAKA´ya Veda Ziyaretinde Bulundu
Eklenme Tarihi: 24 Eylül 2014 | Toplam Okunma: 2104
Valiler Kararnamesi ile Balıkesir´e atanan Kırklareli Valisi Mustafa Yaman, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin’e veda ziyaretinde bulundu.

Ajans girişinde Genel Sekreter Şahin tarafından karşılanan Kırklareli Valisi ve Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yaman bir süre baş başa görüştü. Görüşme sırasında Şahin, TRAKYAKA’ya ve Kırklareli’ne yaptığı katkılardan dolayı Vali Yaman’a plaket verdi  ve yeni görevinde  başarılar diledi.

Daha sonra personel ile vedalaşan Vali Mustafa Yaman, personel ile hatıra fotoğrafı çektirdi ve ziyaretini tamamladı. 

FOTOĞRAFLAR

Vali Mustafa Yaman TRAKYAKA´ya Veda Ziyaretinde BulunduVali Mustafa Yaman TRAKYAKA´ya Veda Ziyaretinde Bulundu

DİĞER HABERLER

Fevzi Çakmak Caddesi’nin Yeniden Düzenlenmesine TRAKYAKA’dan Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında destek alan Kırklareli Belediye Başkanlığı’nın hazırladığı ‘’Şehrin Yüzündeki Tarihindeki Çizgiler- Fevzi Çakmak Caddesi Kentsel Tasarım Hamlesi’’ isimli projenin kapanış toplantısı yapıldı. Trakya’da İlk Kez Düzenlenen Oryantiring Yarışı’na TRAKYAKA’dan Büyük Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı desteğiyle Türkiye Oryantiring Federasyonu tarafından düzenlenen 2.Kademe Şehit Dilay&Cem Kerman Oryantiring Yarışması Kırklareli ili Üsküp Belediyesi’ne bağlı Çukurpınar Köyü’nde 18-19 Kasım tarihlerinde yapıldı. Seyahat ve Turizm Sektörü Temsilcileri Uzakrota Travel Summit’te Bir Araya Geldi21 Kasım 2017Türkiye´nin en etkili seyahat zirvelerinden Uzakrota Travel Summit, bu yıl 5 salon, 1 fuaye alanı ve 1 b2b alanı olmak üzere 7 bölümde 1500’e yakın sektör profesyonelinin katılımıyla gerçekleşti. Genel Sekreter Şahin: “Mimar Sinan’ın İzinde Trakya’yı Keşfetmenin Tam Zamanı”10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı “Mimar Sinan’ın İzinde: Trakya” rotası çalışmaları kapsamında Uzakdoğu pazarına yönelik olarak 2016 yılında başladığı, bölgede alternatif turizm destinasyonu oluşturma çalışmalarına devam ediyor. Tekirdağ Ekonomisi Yuvarlak Masa Toplantısında Ele Alındı10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı, Tekirdağ TSO ve Dünya Gazetesi tarafından düzenlenen ve Tekirdağ ekonomisi ve sorunlarının ele alındığı yuvarlak masa toplantısında tarım ve tarıma dayalı sanayi ön plana çıktı.
  Yükleniyor...