TRAKYAKA Uluslararası KOBİ Buluşması Fuarı’na Katıldı

TRAKYAKA Uluslararası KOBİ Buluşması Fuarı’na Katıldı
Eklenme Tarihi: 29 Eylül 2014 | Toplam Okunma: 1738
Trakya Kalkınma Ajansı 23-27 Eylül 2014 tarihlerinde Bulgaristan’da gerçekleşen Uluslar arası KOBİ Buluşması Fuarı’na katıldı.

UBC (United Business Clubs) tarafından organize edilen, 35 Avrupa ülkesinden 1 milyon üyesi bulunan ESBA ( European Small Business Alliance) tarafından desteklenen etkinliğe, Trakya Kalkınma Ajansı Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ Yatırım Destek Ofisleri de katıldı. Ajans Genel Sekreteri Mahmut Şahin’in de katıldığı etkinlikte, TRAKYAKA farklı ülkelerden yatırımcılara Trakya Bölgesi ve yatırım ortamı olanaklarını tanıtma fırsatı buldu.

Katılımcılar gıda, turizm, tekstil ve kadın girişimciliği alanında faaliyet gösteren yerel ve uluslar arası firmalarla yaptıkları görüşmelerin yanı sıra, KOBİ’lerin uluslar arası alanda işbirliği, kümeler için Avrupa Birliği fonları ve KOBİ finansmanları için alternatif kaynaklar konulu seminer ve konferanslara da katılım sağladılar.

FOTOĞRAFLAR

TRAKYAKA Uluslararası KOBİ Buluşması Fuarı’na KatıldıTRAKYAKA Uluslararası KOBİ Buluşması Fuarı’na Katıldı

DİĞER HABERLER

Genel Sekreter Şahin: “Mimar Sinan’ın İzinde Trakya’yı Keşfetmenin Tam Zamanı”10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı “Mimar Sinan’ın İzinde: Trakya” rotası çalışmaları kapsamında Uzakdoğu pazarına yönelik olarak 2016 yılında başladığı, bölgede alternatif turizm destinasyonu oluşturma çalışmalarına devam ediyor. Tekirdağ Ekonomisi Yuvarlak Masa Toplantısında Ele Alındı10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı, Tekirdağ TSO ve Dünya Gazetesi tarafından düzenlenen ve Tekirdağ ekonomisi ve sorunlarının ele alındığı yuvarlak masa toplantısında tarım ve tarıma dayalı sanayi ön plana çıktı. TrakyaKariyer Projesi Kamuoyu Bilgilendirme Toplantısı İle Sona Erdi9 Kasım 2017Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği tarafından ortaklaşa finanse edilen ve faydalanıcısının Trakya Kalkınma Ajansı olduğu ‘TrakyaKAriyer Projesi’ Kamuoyu Bilgilendirme ToplantısıTrakya Üniversitesi’nde gerçekleşti. Trakya Devlet Destekleri Zirvesi Kırklareli’nde Yapıldı9 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından organize edilen Ekonomi Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın katılımcı olarak yer aldığı Trakya Devlet Destekleri Zirvesi Kırklareli İl Özel İdaresi Cazibe Merkezi’nde gerçekleştirildi. Tekirdağ’ın İlk Güneş Enerji Santrali TRAKYAKA Desteğiyle Kuruldu9 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında destek alan Tekirdağ Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü’nün hazırladığı ‘’TESKİ ve Güneş El Ele Enerjide Verimliliğe’’ projesi kapsamında Muratlı ilçesi Aşağısevindik mahallesine kurulan güneş enerjisi santralinin açılışı törenle yapıldı.
  Yükleniyor...