TRAKYAKA Uluslararası KOBİ Buluşması Fuarı’na Katıldı

TRAKYAKA Uluslararası KOBİ Buluşması Fuarı’na Katıldı
Eklenme Tarihi: 29 Eylül 2014 | Toplam Okunma: 1847
Trakya Kalkınma Ajansı 23-27 Eylül 2014 tarihlerinde Bulgaristan’da gerçekleşen Uluslar arası KOBİ Buluşması Fuarı’na katıldı.

UBC (United Business Clubs) tarafından organize edilen, 35 Avrupa ülkesinden 1 milyon üyesi bulunan ESBA ( European Small Business Alliance) tarafından desteklenen etkinliğe, Trakya Kalkınma Ajansı Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ Yatırım Destek Ofisleri de katıldı. Ajans Genel Sekreteri Mahmut Şahin’in de katıldığı etkinlikte, TRAKYAKA farklı ülkelerden yatırımcılara Trakya Bölgesi ve yatırım ortamı olanaklarını tanıtma fırsatı buldu.

Katılımcılar gıda, turizm, tekstil ve kadın girişimciliği alanında faaliyet gösteren yerel ve uluslar arası firmalarla yaptıkları görüşmelerin yanı sıra, KOBİ’lerin uluslar arası alanda işbirliği, kümeler için Avrupa Birliği fonları ve KOBİ finansmanları için alternatif kaynaklar konulu seminer ve konferanslara da katılım sağladılar.

FOTOĞRAFLAR

TRAKYAKA Uluslararası KOBİ Buluşması Fuarı’na KatıldıTRAKYAKA Uluslararası KOBİ Buluşması Fuarı’na Katıldı

DİĞER HABERLER

2018 Yılı Mali Destek Programları Proje Başvuruları Sona Erdi22 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından 27 Aralık 2017 tarihinde ilan edilen proje teklif çağrısı 9 Mart 2018 tarihinde KAYS (Kalkınma Ajanları Yönetim Sistemi) üzerinden sona erdi. Proje başvurularına ait evraklar 16 Mart 2018 Cuma günü saat 18:00’a dek Trakya Kalkınma Ajansı’na teslim edildi. Kal-Der ve TrakyaKa’dan Çorlu’da Ortak Etkinlik16 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı ve Kal-Der işbirliğinde Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası’nda ‘’Değişime Kulak Ver’’ etkinliği gerçekleştirildi. Trakyalı Süt ve Süt Ürünleri Üreticileri Markalaşmada Kararlı!12 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen Trakya Bölgesi süt ve süt ürünleri üreticilerinin rekabet gücünün arttırılması çalışmaları kapsamında Trakya peynirinin markalaşması ve yeni iş modeli oluşturulması üzerine Trakyalı süt ve süt ürünleri imalatçıları ile Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli illerinde toplantılar gerçekleştirildi. Trakya Tanıtım Günleri Hazırlık Toplantılarının Sonuncusu Edirne’de Yapıldı9 Mart 2018Nisan ayında Ankara’da yapılacak olan “1. Trakya Tanıtım Günleri” hazırlıkları son hızla devam ediyor. İlk hazırlık toplantısı, 2 Mart Cuma günü Kırklareli ve Tekirdağ’da, 9 Mart’ta Edirne’de yapıldı. Güneş Uzunköprü’de Enerjiye Dönüşüyor9 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen ve Uzunköprü Belediyesi tarafından gerçekleştirilen “Güneş Uzunköprü´de Enerjiye Dönüşüyor” adlı proje kapsamında yapılan güneş enerjisi santralinin açılışı yapıldı.
  Yükleniyor...