Gençlere Avrupa’daki Eğitim Fırsatları Anlatılacak

Gençlere Avrupa’daki Eğitim Fırsatları Anlatılacak
Eklenme Tarihi: 29 Eylül 2014 | Toplam Okunma: 2238
Trakya Eurodesk Temas Noktaları tarafından organize edilen Avrupa Gençlik Fırsatları Bilgilendirme Toplantıları 14-16 Ekim 2014 tarihleri arasında Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ’da yapılacak.

Gençler için eğitim ve gençlik alanlarındaki Avrupa fırsatları ve gençlerin Avrupa faaliyetlerine katılımı hakkında bilgi sağlayan Avrupa Bilgi Aktarım Ağı Erasmus’un bilgilendirme toplantılarına bu yıl da devam ediliyor. Trakya Bölgesi’ndeki gençlerin ve gençlik çalışanlarının Erasmus+ programından daha fazla yararlanmasını sağlamak amacıyla yapılan tanıtım toplantılarının ilki 14 Ekim 2014 saat 12.00’de Tekirdağ’da Namık Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi Konferans Salonu’nda düzenlenecek.  İkinci toplantı 15.10.2014 Çarşamba günü Kırklareli’nde, son toplantı ise 16 Ekim 2014’te Edirne’de yapılacak.  Kırklareli ve Edirne’de düzenlenecek olan toplantıların yer ve saati önümüzdeki günlerde belli olacak. Trakya Kalkınma Ajansı öncülüğünde gerçekleşecek organizasyonlarda Erasmus+ Gençlik programlarının gençlere sunduğu Gençlik Değişimleri, Avrupa Gönüllü Hizmeti ve Gençlik Çalışanlarının Hareketliliği programlarının içeriği, başvurma koşulları gibi konularda detaylı bilgi verilecek. 

Konu ile ilgili ayrıntılı bilgi ve toplantılara katılmak için başvuru formu http://eurodesk.trakyaka.org.tr adresinde yer alıyor.

 

  Yükleniyor...