Marmara Bölgesi Yatırım Destek Ofisleri Trakya Kalkınma Ajansı’nda

Marmara Bölgesi Yatırım Destek Ofisleri Trakya Kalkınma Ajansı’nda
Eklenme Tarihi: 24 Kasım 2014 | Toplam Okunma: 3348
Marmara Bölgesi Yatırım Destek Ofisleri uzman ve koordinatörleri Trakya Kalkınma Ajansı ev sahipliğinde Tekirdağ’da bir araya geldi.

Tecrübe paylaşım toplantısına İstanbul Kalkınma Ajansı,  Doğu Marmara Kalkınma Ajansı, Güney Marmara Kalkınma Ajansı ve Trakya Kalkınma Ajansı Yatırım Destek Ofisi Koordinatör ve Uzman personeli katıldı. Toplantı TRAKYAKA Genel Sekreteri Mahmut Şahin’in açılış konuşmasıyla başladı. Açılış konuşmasında Ajanslar arasında işbirliği ve tecrübe paylaşımının önemine vurgu yapan Şahin, Marmara Bölgesi Kalkınma Ajansları’nda görev yapan uzmanları Trakya Kalkınma Ajansı’nda ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Toplantının ilk günü, Trakya Kalkınma Ajansı, Güney Marmara Kalkınma Ajansı, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı ve İstanbul Kalkınma Ajansı Yatırım Destek Ofisleri’nin iyi örnek çalışmalarının sunumuyla sona erdi.

Toplantının ikinci günü ise katılımcılara Avrupa İşletmeler Ağı tarafından ‘TRADE MAP, Ürün Sınıflandırmalarında TRADE MAP Kullanımı ve TRADE MAP ile Hedef Pazar Analizi Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar’  konulu eğitim verildi.

 

FOTOĞRAFLAR

Marmara Bölgesi Yatırım Destek Ofisleri Trakya Kalkınma Ajansı’ndaMarmara Bölgesi Yatırım Destek Ofisleri Trakya Kalkınma Ajansı’nda

DİĞER HABERLER

Mahmut Şahin :”Sera Projesi Tekirdağ Çiftçisine Yeni Ufuklar Açacak” 25 Mayıs 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından ilan edilen 2016 Mali Destek Programları kapsamında Süleymanpaşa Belediyesi tarafından hazırlanan “Süleymanpaşa İlçesi Modern Serada Çiçekçilik Örnek Uygulama Alanı” projesinin açılışı yapıldı. Bir Fikrim Var Yarışması’nın Kazananları Ödüllerini Aldı16 Mayıs 2018Trakya Kalkınma Ajansı (TRAKYAKA) ile Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleşen ‘’Bir Fikrim Var’’ proje yarışmasının finali Çorlu’da yapıldı ve ilk beşe giren isimler ödüllerini aldı. Yeni İşim Girişim ’in Kazananları Belli Oldu 7 Mayıs 2018Trakya Kalkınma Ajansı ve Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından başlatılan ‘’Yeni İşim Girişim Programı’’ 2018 finali Kırklareli Eski Rektörlük Binası Konferans Salonu’nda gerçekleşti. Yeni İşim Girişim ’de Finalistler Belli Oldu3 Mayıs 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından parlak iş fikirlerini Trakya ekonomisine kazandırmak üzere başlatılan “Yeni İşim Girişim 2018 Let’s Up Eğitimleri Ara Jürisi” yapıldı. Bölgedeki girişimcilere mentorluk desteği sağlayan ve finansman kaynakları ile buluşma fırsatları sunan programdan yararlanmak üzere iş fikirlerini sunan girişimci adayları kıyasıya yarıştı. TRAKYAKA Yönetimi Edirne’de Toplandı30 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Nisan ayı olağan yönetim kurulu toplantısını Edirne Valiliği’nde gerçekleştirdi.
  Yükleniyor...