2015 Mali Destek Programları Edirne ve Kırklareli Basınına Tanıtıldı

2015 Mali Destek Programları Edirne ve Kırklareli Basınına Tanıtıldı
Eklenme Tarihi: 13 Ocak 2015 | Toplam Okunma: 1835
Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin 2015 yılı Mali Destek Programlarının tanıtımı amacıyla Tekirdağ basını ardından Edirne ve Kırklareli basınıyla bir araya geldi. Toplantılara Edirne ve Kırklareli’de yayın yapan basın kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, basın mensuplarına Ajansın mali destek programı hakkında bilgilendirmede bulundu. Edirne ve Kırklareli’de düzenlenen basın toplantılarında iktisadi kalkınma, küçük ölçekli altyapı ve sosyo-ekonomik kalkınma başlıkları altında duyurulan programlar aracılığıyla bölge paydaşlara 10 milyon TL tutarında hibe desteği sağlanmasının planlandığı belirtildi. TRAKYAKA, İktisadi Kalkınma Mali Destek Programı kapsamında 4 milyon TL, Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında 4 milyon TL ve Sosyo-Ekonomik Kalkınma Mali Destek Programı kapsamında ise 2 milyon TL destek sağlayacak. Üç program için gelecek talebin fazla olması halinde Yönetim Kurulunun 3.000.000 TL’lik bir kaynağı daha devreye sokacağını söyleyen Mahmut Şahin, Ajansın ilk aşamada bilgilendirme toplantıları düzenleyeceğini, daha sonra proje yazma eğitimleri vereceğini ve son olarak da teknik yardım masası kuracağını söyledi. Toplantı soru ve cevap kısmı ile sona erdi.

FOTOĞRAFLAR

2015 Mali Destek Programları Edirne ve Kırklareli Basınına Tanıtıldı2015 Mali Destek Programları Edirne ve Kırklareli Basınına Tanıtıldı

DİĞER HABERLER

Trakya, On Birinci Kalkınma Planı Hazırlık Toplantılarını Tamamladı15 Şubat 2018Ülkemizin gelecek beş yıl içinde ulaşmak istediği hedefleri ortaya koyacak olan On Birinci Kalkınma Planı (2019-2023) hazırlıkları kapsamında Trakya Kalkınma Ajansı önderliğinde Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ’da toplantılar yapıldı. Turizm Profesyonelleri EMITT’te Bir Araya Geldi29 Ocak 2018Dünyanın en büyük beş turizm fuarı arasında yer alan, turizm sektörü temsilcilerini bir araya getiren EMITT 2018 Uluslararası Turizm Fuarı 25-28 Ocak 2018 tarihlerinde TÜYAP Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. EMITT’e, Hindistan, Endonezya, Filipinler, Rusya, Balkan Ülkeleri ve İtalya olmak üzere 108 ülkeden 4500 tur operatörü arasından seçilerek davet edilen 650’si katıldı. Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Edirne’de Toplandı18 Ocak 2018Trakya Kalkınma Ajansı Ocak ayı olağan yönetim kurulu toplantısı Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirildi. Fotovoltaik Sistem Kurulumu Eğitimi Kırklareli’de Başladı16 Ocak 2018Trakya Kalkınma Ajansı Kırklareli Yatırım Destek Ofisi organizasyonuyla düzenlenen “Fotovoltaik Sistem Kurulumu Eğitimi” Kırklareli’de başladı. Trakya E-Ticaret ve Dijital Pazarlamaya Hazır12 Ocak 2018Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin’in de katıldığı ve Keşan TSO Girişimcilik Merkezi tarafından organize edilen “Dijital Dönüşüm ve E-Ticaret Konferansı” Keşan’da yapıldı.
  Yükleniyor...