Kalkınma Ajansının ilk Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı

Kalkınma Ajansının ilk Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı
Eklenme Tarihi: 6 Mayıs 2010 | Toplam Okunma:
25.07.2009 tarihli Resmi Gazetede yayınlanan Bakanlar Kurulu kararı ile Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ illerine hizmet etmek üzere kurulan Kalkınma Ajansının ilk Yönetim Kurulu toplantısı bugün Tekirdağ Valiliği Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Ajansın kuruluş kararnamesi gereği ilk yıl yönetim kurulu başkanlığı görevi Tekirdağ Valisi Sayın Zübeyir KEMELEK tarafından yürütülmekte olup, Yönetim Kurulu Toplantısına Edirne Valisi Sayın Mustafa BÜYÜK, Kırklareli Valisi Sayın Cengiz AYDOĞDU, Tekirdağ  Belediye Başkanı Op.Dr.Adem DALGIÇ, Kırklareli Belediye Başkanı Cavit ÇAĞLAYAN, Edirne İl Genel Meclis Başkanı Tacittin ÇALI; Kırklareli İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Tuna SOYKAN, Tekirdağ İl Genel Meclisi Başkanı Münür KARAEVLİ, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa YURDANUR, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent ALAMUT, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ertuğrul Ziya ÇETİNTAŞ ve Edirne Belediye Başkan Vekili Hakan İNCİ katıldılar.

FOTOĞRAFLAR

Kalkınma Ajansının ilk Yönetim Kurulu Toplantısı YapıldıKalkınma Ajansının ilk Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı

DİĞER HABERLER

Trakya’ya Yeni Bir Kültür Rotası: “Mimar Sinan’ın İzinde Bir Payitahttan Diğerine Yolculuk”13 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı ve TURİNG işbirliği ile hayata geçirilen ve Trakya Bölgesi’ndeki Mimar Sinan eserleri üzerinde hazırlanan turizm rotasının tanıtımı Edirne’de yapıldı. Trakya Hestourex Fuarı’nda Yerini Aldı8 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ İl Sağlık Müdürlükleri, üniversite ve özel hastaneler ile birlikte Antalya’da 5-8 Nisan 2018 tarihlerinde düzenlenen 2’nci Dünya Sağlık, Spor ve Alternatif Turizm Kongre Fuarı Hestourex’te yerini aldı. On Birinci Kalkınma Planı Marmara Bölgesi İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi31 Mart 2018On Birinci Kalkınma Planı Kalkınma Planı hazırlık çalışmaları kapsamında yedi coğrafi bölgede düzenlenen toplantıların üçüncüsü Kalkınma Bakanlığı Müsteşarı CüneydDüzyol başkanlığında İstanbul’da gerçekleştirildi. TRAKYAKA Mart Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Tekirdağ’da Yapıldı29 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Mart ayı olağan yönetim kurulu toplantısını Tekirdağ’da Ajans hizmet binasında gerçekleştirdi. 2018 Yılı Mali Destek Programları Proje Başvuruları Sona Erdi22 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından 27 Aralık 2017 tarihinde ilan edilen proje teklif çağrısı 9 Mart 2018 tarihinde KAYS (Kalkınma Ajanları Yönetim Sistemi) üzerinden sona erdi. Proje başvurularına ait evraklar 16 Mart 2018 Cuma günü saat 18:00’a dek Trakya Kalkınma Ajansı’na teslim edildi.
  Yükleniyor...