TRAKYAKA Genel Sekreteri Şahin Edirne’de Ziyaretlerde Bulundu

TRAKYAKA Genel Sekreteri Şahin Edirne’de Ziyaretlerde Bulundu
Eklenme Tarihi: 14 Ocak 2015 | Toplam Okunma: 1923
Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin Edirne’de bir dizi nezaket ziyaretinde bulundu. Şahin, ziyaretler sırasında Trakya Kalkınma Ajansı tarafından ilan edilen 2015 Yılı Mali Destek Programları hakkında ilgili kurumlara bilgi verdi.

Genel Sekreter Mahmut Şahin günün ilk ziyaretini Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt’a yaptı. Zıpkınkurt’un makamında gerçekleşen görüşmeye Oda’nın Meclis Başkanı Mehmet Eren, Edirne Yatırım ve Destek Ofisi Koordinatörü Işık Ocaklı da katıldı. Görüşmede ağırlıklı olarak Edirne sanayi ve ticareti konuşuldu. Şahin Ajansın geçen yıl gerçekleştirdiği faaliyetler ve bu yılın başında ilan edilen 2015 Yılı Mali Destek Programları hakkında bilgi verdi.

Ticaret Borsası Yeni Projelerle Ajans Desteklerine Başvuracak     

Mahmut Şahin günün ikinci ziyaretini Edirne Ticaret Borsası Başkanı Özay Öztürk’e yaptı. Buradaki görüşmeye Borsa Meclis Başkanı Fedai Canım, Borsa Yönetim Kurulu Üyesi Eray Karaca da katıldı. Yaklaşık bir saat süren ziyaret sırasında Borsa Başkanı Özay Öztürk, Şahin’e gerçekleştirdikleri projeler hakkında bilgi verdi. Yeni dönemde de dört yeni projeleri olduğunu söyleyen Öztürk, Ajansın 2015 Yılı Mali Destek Programlarından yararlanmak istediklerini Genel Sekreter Mahmut Şahin’e iletti.

TRAKYAKA Genel Sekreteri Mahmut Şahin son ziyaretinde Edirne Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Savran ile görüştü. 

FOTOĞRAFLAR

TRAKYAKA Genel Sekreteri Şahin Edirne’de Ziyaretlerde BulunduTRAKYAKA Genel Sekreteri Şahin Edirne’de Ziyaretlerde Bulundu

DİĞER HABERLER

Genel Sekreter Şahin: “Mimar Sinan’ın İzinde Trakya’yı Keşfetmenin Tam Zamanı”10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı “Mimar Sinan’ın İzinde: Trakya” rotası çalışmaları kapsamında Uzakdoğu pazarına yönelik olarak 2016 yılında başladığı, bölgede alternatif turizm destinasyonu oluşturma çalışmalarına devam ediyor. Tekirdağ Ekonomisi Yuvarlak Masa Toplantısında Ele Alındı10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı, Tekirdağ TSO ve Dünya Gazetesi tarafından düzenlenen ve Tekirdağ ekonomisi ve sorunlarının ele alındığı yuvarlak masa toplantısında tarım ve tarıma dayalı sanayi ön plana çıktı. TrakyaKariyer Projesi Kamuoyu Bilgilendirme Toplantısı İle Sona Erdi9 Kasım 2017Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği tarafından ortaklaşa finanse edilen ve faydalanıcısının Trakya Kalkınma Ajansı olduğu ‘TrakyaKAriyer Projesi’ Kamuoyu Bilgilendirme ToplantısıTrakya Üniversitesi’nde gerçekleşti. Trakya Devlet Destekleri Zirvesi Kırklareli’nde Yapıldı9 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından organize edilen Ekonomi Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın katılımcı olarak yer aldığı Trakya Devlet Destekleri Zirvesi Kırklareli İl Özel İdaresi Cazibe Merkezi’nde gerçekleştirildi. Tekirdağ’ın İlk Güneş Enerji Santrali TRAKYAKA Desteğiyle Kuruldu9 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında destek alan Tekirdağ Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü’nün hazırladığı ‘’TESKİ ve Güneş El Ele Enerjide Verimliliğe’’ projesi kapsamında Muratlı ilçesi Aşağısevindik mahallesine kurulan güneş enerjisi santralinin açılışı törenle yapıldı.
  Yükleniyor...