TRAKYAKA Genel Sekreteri Şahin Edirne’de Ziyaretlerde Bulundu

TRAKYAKA Genel Sekreteri Şahin Edirne’de Ziyaretlerde Bulundu
Eklenme Tarihi: 14 Ocak 2015 | Toplam Okunma: 2130
Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin Edirne’de bir dizi nezaket ziyaretinde bulundu. Şahin, ziyaretler sırasında Trakya Kalkınma Ajansı tarafından ilan edilen 2015 Yılı Mali Destek Programları hakkında ilgili kurumlara bilgi verdi.

Genel Sekreter Mahmut Şahin günün ilk ziyaretini Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt’a yaptı. Zıpkınkurt’un makamında gerçekleşen görüşmeye Oda’nın Meclis Başkanı Mehmet Eren, Edirne Yatırım ve Destek Ofisi Koordinatörü Işık Ocaklı da katıldı. Görüşmede ağırlıklı olarak Edirne sanayi ve ticareti konuşuldu. Şahin Ajansın geçen yıl gerçekleştirdiği faaliyetler ve bu yılın başında ilan edilen 2015 Yılı Mali Destek Programları hakkında bilgi verdi.

Ticaret Borsası Yeni Projelerle Ajans Desteklerine Başvuracak     

Mahmut Şahin günün ikinci ziyaretini Edirne Ticaret Borsası Başkanı Özay Öztürk’e yaptı. Buradaki görüşmeye Borsa Meclis Başkanı Fedai Canım, Borsa Yönetim Kurulu Üyesi Eray Karaca da katıldı. Yaklaşık bir saat süren ziyaret sırasında Borsa Başkanı Özay Öztürk, Şahin’e gerçekleştirdikleri projeler hakkında bilgi verdi. Yeni dönemde de dört yeni projeleri olduğunu söyleyen Öztürk, Ajansın 2015 Yılı Mali Destek Programlarından yararlanmak istediklerini Genel Sekreter Mahmut Şahin’e iletti.

TRAKYAKA Genel Sekreteri Mahmut Şahin son ziyaretinde Edirne Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Savran ile görüştü. 

FOTOĞRAFLAR

TRAKYAKA Genel Sekreteri Şahin Edirne’de Ziyaretlerde BulunduTRAKYAKA Genel Sekreteri Şahin Edirne’de Ziyaretlerde Bulundu

DİĞER HABERLER

Trakya’ya Yeni Bir Kültür Rotası: “Mimar Sinan’ın İzinde Bir Payitahttan Diğerine Yolculuk”13 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı ve TURİNG işbirliği ile hayata geçirilen ve Trakya Bölgesi’ndeki Mimar Sinan eserleri üzerinde hazırlanan turizm rotasının tanıtımı Edirne’de yapıldı. Trakya Hestourex Fuarı’nda Yerini Aldı8 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ İl Sağlık Müdürlükleri, üniversite ve özel hastaneler ile birlikte Antalya’da 5-8 Nisan 2018 tarihlerinde düzenlenen 2’nci Dünya Sağlık, Spor ve Alternatif Turizm Kongre Fuarı Hestourex’te yerini aldı. On Birinci Kalkınma Planı Marmara Bölgesi İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi31 Mart 2018On Birinci Kalkınma Planı Kalkınma Planı hazırlık çalışmaları kapsamında yedi coğrafi bölgede düzenlenen toplantıların üçüncüsü Kalkınma Bakanlığı Müsteşarı CüneydDüzyol başkanlığında İstanbul’da gerçekleştirildi. TRAKYAKA Mart Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Tekirdağ’da Yapıldı29 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Mart ayı olağan yönetim kurulu toplantısını Tekirdağ’da Ajans hizmet binasında gerçekleştirdi. 2018 Yılı Mali Destek Programları Proje Başvuruları Sona Erdi22 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından 27 Aralık 2017 tarihinde ilan edilen proje teklif çağrısı 9 Mart 2018 tarihinde KAYS (Kalkınma Ajanları Yönetim Sistemi) üzerinden sona erdi. Proje başvurularına ait evraklar 16 Mart 2018 Cuma günü saat 18:00’a dek Trakya Kalkınma Ajansı’na teslim edildi.
  Yükleniyor...