Basamak Taksi Yola Çıkıyor

Basamak Taksi Yola Çıkıyor
Eklenme Tarihi: 14 Ocak 2015 | Toplam Okunma: 2481
Kırklareli İl Özel İdaresi ve Kırklareli Engelliler Yaşam Derneği ortaklığında gerçekleştirilen “Basamak Taksi Yollarda” projesi hayata geçiyor.

“Basamak Taksi Yollarda” projesiyle engellilerin kullanımı için alınan aracın tanıtımının da yapıldığı toplantıya Kırklareli Valisi Esengül Civelek, Kırklareli İl Genel Meclis Başkanı Cavit Çağlayan, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, Kırklareli İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ziya Eser, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ertuğrul Ziya Çetintaş, il protokolü, Kırklarelililer ve basın mensupları katıldı.

Trakya Kalkınma Ajansı’nın 127.220,80 TL’lik destek verdiği, engelli vatandaşların kendi fiziksel koşullarına uygun bir aracın satın alındığı projeyle, engelli vatandaşlar ve onlara bakmakla yükümlü ailelerinin sosyalleşmelerine katkı sağlanacak. Proje kapsamında alınan araçla engelli vatandaşlar sağlık hizmetlerinden de yararlanabilecek.

FOTOĞRAFLAR

Basamak Taksi Yola ÇıkıyorBasamak Taksi Yola Çıkıyor

DİĞER HABERLER

Trakya’ya Yeni Bir Kültür Rotası: “Mimar Sinan’ın İzinde Bir Payitahttan Diğerine Yolculuk”13 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı ve TURİNG işbirliği ile hayata geçirilen ve Trakya Bölgesi’ndeki Mimar Sinan eserleri üzerinde hazırlanan turizm rotasının tanıtımı Edirne’de yapıldı. Trakya Hestourex Fuarı’nda Yerini Aldı8 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ İl Sağlık Müdürlükleri, üniversite ve özel hastaneler ile birlikte Antalya’da 5-8 Nisan 2018 tarihlerinde düzenlenen 2’nci Dünya Sağlık, Spor ve Alternatif Turizm Kongre Fuarı Hestourex’te yerini aldı. On Birinci Kalkınma Planı Marmara Bölgesi İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi31 Mart 2018On Birinci Kalkınma Planı Kalkınma Planı hazırlık çalışmaları kapsamında yedi coğrafi bölgede düzenlenen toplantıların üçüncüsü Kalkınma Bakanlığı Müsteşarı CüneydDüzyol başkanlığında İstanbul’da gerçekleştirildi. TRAKYAKA Mart Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Tekirdağ’da Yapıldı29 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Mart ayı olağan yönetim kurulu toplantısını Tekirdağ’da Ajans hizmet binasında gerçekleştirdi. 2018 Yılı Mali Destek Programları Proje Başvuruları Sona Erdi22 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından 27 Aralık 2017 tarihinde ilan edilen proje teklif çağrısı 9 Mart 2018 tarihinde KAYS (Kalkınma Ajanları Yönetim Sistemi) üzerinden sona erdi. Proje başvurularına ait evraklar 16 Mart 2018 Cuma günü saat 18:00’a dek Trakya Kalkınma Ajansı’na teslim edildi.
  Yükleniyor...