Basamak Taksi Yola Çıkıyor

Basamak Taksi Yola Çıkıyor
Eklenme Tarihi: 14 Ocak 2015 | Toplam Okunma: 2281
Kırklareli İl Özel İdaresi ve Kırklareli Engelliler Yaşam Derneği ortaklığında gerçekleştirilen “Basamak Taksi Yollarda” projesi hayata geçiyor.

“Basamak Taksi Yollarda” projesiyle engellilerin kullanımı için alınan aracın tanıtımının da yapıldığı toplantıya Kırklareli Valisi Esengül Civelek, Kırklareli İl Genel Meclis Başkanı Cavit Çağlayan, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, Kırklareli İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ziya Eser, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ertuğrul Ziya Çetintaş, il protokolü, Kırklarelililer ve basın mensupları katıldı.

Trakya Kalkınma Ajansı’nın 127.220,80 TL’lik destek verdiği, engelli vatandaşların kendi fiziksel koşullarına uygun bir aracın satın alındığı projeyle, engelli vatandaşlar ve onlara bakmakla yükümlü ailelerinin sosyalleşmelerine katkı sağlanacak. Proje kapsamında alınan araçla engelli vatandaşlar sağlık hizmetlerinden de yararlanabilecek.

FOTOĞRAFLAR

Basamak Taksi Yola ÇıkıyorBasamak Taksi Yola Çıkıyor

DİĞER HABERLER

Genel Sekreter Şahin: “Mimar Sinan’ın İzinde Trakya’yı Keşfetmenin Tam Zamanı”10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı “Mimar Sinan’ın İzinde: Trakya” rotası çalışmaları kapsamında Uzakdoğu pazarına yönelik olarak 2016 yılında başladığı, bölgede alternatif turizm destinasyonu oluşturma çalışmalarına devam ediyor. Tekirdağ Ekonomisi Yuvarlak Masa Toplantısında Ele Alındı10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı, Tekirdağ TSO ve Dünya Gazetesi tarafından düzenlenen ve Tekirdağ ekonomisi ve sorunlarının ele alındığı yuvarlak masa toplantısında tarım ve tarıma dayalı sanayi ön plana çıktı. TrakyaKariyer Projesi Kamuoyu Bilgilendirme Toplantısı İle Sona Erdi9 Kasım 2017Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği tarafından ortaklaşa finanse edilen ve faydalanıcısının Trakya Kalkınma Ajansı olduğu ‘TrakyaKAriyer Projesi’ Kamuoyu Bilgilendirme ToplantısıTrakya Üniversitesi’nde gerçekleşti. Trakya Devlet Destekleri Zirvesi Kırklareli’nde Yapıldı9 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından organize edilen Ekonomi Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın katılımcı olarak yer aldığı Trakya Devlet Destekleri Zirvesi Kırklareli İl Özel İdaresi Cazibe Merkezi’nde gerçekleştirildi. Tekirdağ’ın İlk Güneş Enerji Santrali TRAKYAKA Desteğiyle Kuruldu9 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında destek alan Tekirdağ Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü’nün hazırladığı ‘’TESKİ ve Güneş El Ele Enerjide Verimliliğe’’ projesi kapsamında Muratlı ilçesi Aşağısevindik mahallesine kurulan güneş enerjisi santralinin açılışı törenle yapıldı.
  Yükleniyor...