Sabancı Vakfından Toplumsal Gelişme Hibe Programı

Eklenme Tarihi: 16 Ocak 2015 | Toplam Okunma: 1825
Kadın, Genç ve Engellilerin eşit fırsatlara sahip olmalarını ve topluma aktif katılımlarını destekleyen Sabancı Vakfı, bu hedef kitlelere yönelik çalışmalar yürüten sivil toplum kuruluşlarının projelerini desteklemek için 2015 Toplumsal Gelişme Hibe Programı’na 22 Aralık 2014 itibariyle başvuru almaya başlayacaktır. Hibe Programına başvurular Sabancı Vakfı web sitesi (www.sabancivakfi.org) üzerinden 6 Şubat 2015 tarihine kadar yapılabilecek.
Çağrı Başlığı
Sabancı Vakfı - 2015
Toplumsal Gelişme Hibe Programı
Hibe Tutarı min – max 40.000 TL-200.000 TL
Son Başvuru Tarihi ve Saati 06 Şubat 2015- 17:00
Başvuru Sahipleri ·         Kamu Kurum ve Kuruluşları
·         Yerel Yönetimler (Belediyeler, Birlikler)
·         Üniversiteler / Düşünce Kuruluşları
·         Kar Amacı Gütmeyen Kurumlar (STK'lar)
·         KOBİ 
·         Gerçek Kişiler
·         Diğer
Müracaat dili  Türkçe
Detaylı Bilgi http://www.sabancivakfi.org/sayfa/2015-basvurulari  
Özet Bilgi Kadın, Genç ve Engellilerin eşit fırsatlara sahip olmalarını ve topluma aktif katılımlarını destekleyen Sabancı Vakfı, bu hedef kitlelere yönelik çalışmalar yürüten sivil toplum kuruluşlarının projelerini desteklemek için 2015 Toplumsal Gelişme Hibe Programı’na 22 Aralık 2014 itibariyle başvuru almaya başlayacaktır. Hibe Programına başvurular Sabancı Vakfı web sitesi (www.sabancivakfi.org) üzerinden 6 Şubat 2015 tarihine kadar yapılabilecek. 
Toplumsal Gelişme Hibe Programı kapsamında ayrımcılığa maruz kalan kadın, genç ve engellileri hedef alan projelere destek verilecektir. Projelerin, kadın, genç ve engellilere yönelik ayrımcılık ve fırsat eşitsizliği ile mücadele eden ve toplumsal hayata katılımın önündeki engelleri kaldıran çalışmaları kapsaması beklenmektedir.
  Yükleniyor...