Yönetim Kurulu’nun Kırklareli Üyeleri Genel Sekreter Şahin’i Ziyaret Etti

Yönetim Kurulu’nun Kırklareli Üyeleri Genel Sekreter Şahin’i Ziyaret Etti
Eklenme Tarihi: 20 Ocak 2015 | Toplam Okunma: 1825
Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu’nun Kırklareli üyeleri Genel Sekreter Mahmut Şahin’ e bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Yönetim Kurulu’nun Ocak ayı toplantısı nedeniyle Tekirdağ’da bulunan Kırklareli Valisi Esengül Civelek, Kırklareli İl Genel Meclisi Başkanı Cavit Çağlayan, Edirne İl Genel Meclisi Başkanı Abdülaziz Çıkıkçı ve Kırklareli Ticaret Odası Başkanı Ertuğrul Ziya Çetintaş Genel Sekreter Mahmut Şahin ile odasında görüştü. Görüşmede Ajansın Kırklareli’de devam eden projeleri ve Ajans faaliyetleri konuşuldu. Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu hastalığı nedeniyle ziyarette yer alamadı.  

DİĞER HABERLER

Trakya’ya Yeni Bir Kültür Rotası: “Mimar Sinan’ın İzinde Bir Payitahttan Diğerine Yolculuk”13 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı ve TURİNG işbirliği ile hayata geçirilen ve Trakya Bölgesi’ndeki Mimar Sinan eserleri üzerinde hazırlanan turizm rotasının tanıtımı Edirne’de yapıldı. Trakya Hestourex Fuarı’nda Yerini Aldı8 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ İl Sağlık Müdürlükleri, üniversite ve özel hastaneler ile birlikte Antalya’da 5-8 Nisan 2018 tarihlerinde düzenlenen 2’nci Dünya Sağlık, Spor ve Alternatif Turizm Kongre Fuarı Hestourex’te yerini aldı. On Birinci Kalkınma Planı Marmara Bölgesi İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi31 Mart 2018On Birinci Kalkınma Planı Kalkınma Planı hazırlık çalışmaları kapsamında yedi coğrafi bölgede düzenlenen toplantıların üçüncüsü Kalkınma Bakanlığı Müsteşarı CüneydDüzyol başkanlığında İstanbul’da gerçekleştirildi. TRAKYAKA Mart Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Tekirdağ’da Yapıldı29 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Mart ayı olağan yönetim kurulu toplantısını Tekirdağ’da Ajans hizmet binasında gerçekleştirdi. 2018 Yılı Mali Destek Programları Proje Başvuruları Sona Erdi22 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından 27 Aralık 2017 tarihinde ilan edilen proje teklif çağrısı 9 Mart 2018 tarihinde KAYS (Kalkınma Ajanları Yönetim Sistemi) üzerinden sona erdi. Proje başvurularına ait evraklar 16 Mart 2018 Cuma günü saat 18:00’a dek Trakya Kalkınma Ajansı’na teslim edildi.
  Yükleniyor...