Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı Paydaş Kurumlarla Edirne’de Bir Araya Geldi

Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı Paydaş Kurumlarla Edirne’de Bir Araya Geldi
Eklenme Tarihi: 21 Ocak 2015 | Toplam Okunma: 1911
Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) ile Edirne Valiliği, Edirne Belediyesi, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası, Edirne Ticaret Borsası ve Trakya Kalkınma Ajansı işbirliğiyle yürütülen “Bölgemizin Ekonomik Kalkınma Planı - Edirne Kalkınma ve Rekabet Gücü Gündemi Projesi” kapsamında paydaş kurumlar bir araya geldi.

Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin ile Edirne Ticaret Borsası Başkanı Özay Öztürk’ün katıldığı toplantıda TEPAV tarafından yürütülen saha çalışmaları sonrasında hazırlanan “Başlangıç Raporu” görüşüldü.

Paydaş kurumlardan gelen görüşler doğrultusunda çalışmanın diğer aşamaları için yol haritası oluşturulmaya çalışılıyor.

FOTOĞRAFLAR

Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı Paydaş Kurumlarla Edirne’de Bir Araya GeldiTürkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı Paydaş Kurumlarla Edirne’de Bir Araya Geldi

DİĞER HABERLER

Mahmut Şahin :”Sera Projesi Tekirdağ Çiftçisine Yeni Ufuklar Açacak” 25 Mayıs 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından ilan edilen 2016 Mali Destek Programları kapsamında Süleymanpaşa Belediyesi tarafından hazırlanan “Süleymanpaşa İlçesi Modern Serada Çiçekçilik Örnek Uygulama Alanı” projesinin açılışı yapıldı. Bir Fikrim Var Yarışması’nın Kazananları Ödüllerini Aldı16 Mayıs 2018Trakya Kalkınma Ajansı (TRAKYAKA) ile Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleşen ‘’Bir Fikrim Var’’ proje yarışmasının finali Çorlu’da yapıldı ve ilk beşe giren isimler ödüllerini aldı. Yeni İşim Girişim ’in Kazananları Belli Oldu 7 Mayıs 2018Trakya Kalkınma Ajansı ve Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından başlatılan ‘’Yeni İşim Girişim Programı’’ 2018 finali Kırklareli Eski Rektörlük Binası Konferans Salonu’nda gerçekleşti. Yeni İşim Girişim ’de Finalistler Belli Oldu3 Mayıs 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından parlak iş fikirlerini Trakya ekonomisine kazandırmak üzere başlatılan “Yeni İşim Girişim 2018 Let’s Up Eğitimleri Ara Jürisi” yapıldı. Bölgedeki girişimcilere mentorluk desteği sağlayan ve finansman kaynakları ile buluşma fırsatları sunan programdan yararlanmak üzere iş fikirlerini sunan girişimci adayları kıyasıya yarıştı. TRAKYAKA Yönetimi Edirne’de Toplandı30 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Nisan ayı olağan yönetim kurulu toplantısını Edirne Valiliği’nde gerçekleştirdi.
  Yükleniyor...