2014 Yılı Teknik Destek Programı Kasım Aralık Dönemi Sonuçları Belli Oldu

2014 Yılı Teknik Destek Programı Kasım Aralık Dönemi Sonuçları Belli Oldu
Eklenme Tarihi: 28 Ocak 2015 | Toplam Okunma: 2023
Trakya Kalkınma Ajansı, 2014 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında Kasım – Aralık döneminde gelen başvurular arasından destek almaya hak kazananları belirledi.

Ajans uzmanlarından oluşan komisyonun yaptığı değerlendirme sonucunda 45 başvurunun 12’si başarılı bulunarak destek almaya hak kazandı. Söz konusu 12 teknik destek talebinin büyük bölümünü kamu kurum ve kuruluşları, sivil toplum örgütleri gibi kurumlardan gelen mesleki gelişim eğitimleri ve kurumsal kapasite geliştirme çalışmaları oluşturdu. Konuyla ilgili açıklama yapan Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, 2014 Teknik Destek Programının açıklanan bu sonuçlarla tamamlandığını ve başarılı bulunan projelerin uygulanmasıyla kurumların kapasitesinin artacağını ve çalışanların alanlarında uzmanlaşmalarına katkı sunacağını belirtti.

 Kamu kurum ve kuruluşlarının ve sivil toplum örgütlerinin kalkınmaya katkıda bulunmaya yönelik eğitim verme, hizmet kalitesinin geliştirilmesi, yenilik ve iyi örnek uygulamalarının transferine yönelik eğitim ve danışmanlık faaliyetleri gibi etkinlikleri için destek sağlamayı amaçlayan 2014 Yılı Teknik Destek Programı sonuçlarına kurumun internet sitesinden ulaşılabiliyor. Programın son döneminde destek almaya hak kazanan kurum ve kuruluşların 09.02.2015 tarihine kadar sözleşme imzalamaları gerekiyor.

2014 Yılı Teknik Destek Programı Kasım-Aralık Dönemi Başarılı Başvuru Asil Liste

Başvuru Talebi Başlığı

Başvuru Sahibinin Yasal Adı

Ulaşım Ana Planı ve Planlaması Eğitimi Projesi

Lüleburgaz Belediyesi

Tekirdağ Valiliği Bilgi İşlem Şube Müdürlüğü "Yazılım Kapasitesi Geliştirme" Eğitimi

Tekirdağ Valiliği Bilgi İşlem Şube Müdürlüğü

Özel Öğrenme Güçlüğü Tanılama ve Uygulama

Lüleburgaz Rehberlik ve Araştırma Merkezi

Ms.Ofis Yazılımları ve Sunum Teknikleri Eğitimi

Kapaklı Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü

Malkara Toplam Kalitede Örnek Oluyor

Malkara İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

"Öğretmenler Öğreniyor, Otizmin Sırrı Çözülüyor"

Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı

Etkili İletişim Etkin Kurumlar

Kapaklı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı

Ben, İşim ve Geleceğim – Her Şeyin Başı İletişim

Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğü

Eğitimde Kalitenin Sürekliliği İçin Eğitim ve Yaşam Koçluğu

Çorlu Ticaret ve Sanayi İlkokulu

Vizede Eğitimde Kalite

Vize İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

Teknik Personel Eğitimi İle Kurumsal Kapasitenin Arttırılması

Edirne Vakıflar Bölge Müdürlüğü

 Kurumsal İletişim, Nitelikli Yönetim, Etkin ve Sonuç Odaklı Çalışan Eğitimi

Kırklareli Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü

 

DİĞER HABERLER

Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Toplantısı Tekirdağ’da Yapıldı23 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı Kasım ayı olağan yönetim kurulu toplantısı Tekirdağ’da gerçekleştirildi. Fevzi Çakmak Caddesi’nin Yeniden Düzenlenmesine TRAKYAKA’dan Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında destek alan Kırklareli Belediye Başkanlığı’nın hazırladığı ‘’Şehrin Yüzündeki Tarihindeki Çizgiler- Fevzi Çakmak Caddesi Kentsel Tasarım Hamlesi’’ isimli projenin kapanış toplantısı yapıldı. Trakya’da İlk Kez Düzenlenen Oryantiring Yarışı’na TRAKYAKA’dan Büyük Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı desteğiyle Türkiye Oryantiring Federasyonu tarafından düzenlenen 2.Kademe Şehit Dilay&Cem Kerman Oryantiring Yarışması Kırklareli ili Üsküp Belediyesi’ne bağlı Çukurpınar Köyü’nde 18-19 Kasım tarihlerinde yapıldı. Seyahat ve Turizm Sektörü Temsilcileri Uzakrota Travel Summit’te Bir Araya Geldi21 Kasım 2017Türkiye´nin en etkili seyahat zirvelerinden Uzakrota Travel Summit, bu yıl 5 salon, 1 fuaye alanı ve 1 b2b alanı olmak üzere 7 bölümde 1500’e yakın sektör profesyonelinin katılımıyla gerçekleşti. Genel Sekreter Şahin: “Mimar Sinan’ın İzinde Trakya’yı Keşfetmenin Tam Zamanı”10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı “Mimar Sinan’ın İzinde: Trakya” rotası çalışmaları kapsamında Uzakdoğu pazarına yönelik olarak 2016 yılında başladığı, bölgede alternatif turizm destinasyonu oluşturma çalışmalarına devam ediyor.
  Yükleniyor...