İŞKUR’un İş İlanları LED Ekrandan Takip Edilecek

İŞKUR’un İş İlanları LED Ekrandan Takip Edilecek
Eklenme Tarihi: 29 Ocak 2015 | Toplam Okunma: 2158
Trakya Kalkınma Ajansı tarafından açılan 2012-2013 Sosyo Ekonomik Kalkınma Mali Destek Programı kapsamında desteklenen, Çalışma ve İş Kurumu Kırklareli İl Müdürlüğü tarafından hazırlanıp uygulanan “Bu Ekranda İş Var” projesinin açılış toplantısı Kırklareli’de yapıldı.

Kırklareli Valiliği Toplantı Salonu’nda yapılan toplantıya Kırklareli Valisi Esengül Civelek, Kırklareli Çalışma ve İş Kurumu Müdürü Hasan Aksoy, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin ve ii müdürleri katıldı. Proje kapsamında Kırklareli Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğü tarafından İstasyon Caddesi’nin girişine LED ekran kuruldu. Böylelikle İŞKUR’dan işgücü isteminde bulunan işverenlerin işgücü taleplerinin LED ekranda yayımlanması neticesinde bu ilanlara özel ihtimam gerektiren grupların erişiminin sağlanması, iş arayanların istihdam edilebilirliklerinin artması, dolayısıyla da ekonomik kalkınmanın sağlanması hedeflendi. 9 ayda tamamlanan projenin toplam bütçesi 51.325 TL. Bütçenin %80’ne denk gelen 41.060 TL’lik kısmı Trakya Kalkınma Ajansı tarafından karşılandı.

 

FOTOĞRAFLAR

İŞKUR’un İş İlanları LED Ekrandan Takip Edilecek

DİĞER HABERLER

Fevzi Çakmak Caddesi’nin Yeniden Düzenlenmesine TRAKYAKA’dan Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında destek alan Kırklareli Belediye Başkanlığı’nın hazırladığı ‘’Şehrin Yüzündeki Tarihindeki Çizgiler- Fevzi Çakmak Caddesi Kentsel Tasarım Hamlesi’’ isimli projenin kapanış toplantısı yapıldı. Trakya’da İlk Kez Düzenlenen Oryantiring Yarışı’na TRAKYAKA’dan Büyük Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı desteğiyle Türkiye Oryantiring Federasyonu tarafından düzenlenen 2.Kademe Şehit Dilay&Cem Kerman Oryantiring Yarışması Kırklareli ili Üsküp Belediyesi’ne bağlı Çukurpınar Köyü’nde 18-19 Kasım tarihlerinde yapıldı. Seyahat ve Turizm Sektörü Temsilcileri Uzakrota Travel Summit’te Bir Araya Geldi21 Kasım 2017Türkiye´nin en etkili seyahat zirvelerinden Uzakrota Travel Summit, bu yıl 5 salon, 1 fuaye alanı ve 1 b2b alanı olmak üzere 7 bölümde 1500’e yakın sektör profesyonelinin katılımıyla gerçekleşti. Genel Sekreter Şahin: “Mimar Sinan’ın İzinde Trakya’yı Keşfetmenin Tam Zamanı”10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı “Mimar Sinan’ın İzinde: Trakya” rotası çalışmaları kapsamında Uzakdoğu pazarına yönelik olarak 2016 yılında başladığı, bölgede alternatif turizm destinasyonu oluşturma çalışmalarına devam ediyor. Tekirdağ Ekonomisi Yuvarlak Masa Toplantısında Ele Alındı10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı, Tekirdağ TSO ve Dünya Gazetesi tarafından düzenlenen ve Tekirdağ ekonomisi ve sorunlarının ele alındığı yuvarlak masa toplantısında tarım ve tarıma dayalı sanayi ön plana çıktı.
  Yükleniyor...