EURODESK TÜRKİYE BİRİMİNDEN SALI-PERŞEMBE EKSPRESİ

EURODESK TÜRKİYE BİRİMİNDEN SALI-PERŞEMBE EKSPRESİ
Eklenme Tarihi: 20 Şubat 2015 | Toplam Okunma: 1625
Ulusal Ajans Eurodesk Türkiye Birimi tarafından toplamda 13 hafta sürmesi planlanan “Salı-Perşembe Ekspresi” başlıklı bilgilendirme toplantıları webinarları (online eğitim) devam ediyor.

Online eğitimlerin program içeriği Eurodesk internet sitesi eurodesk.ua.gov.tr adresinde yayınlanmakta olup Salı veya Perşembe günleri  14:30’da başlamaktadır. Bugüne kadar Erasmus+ Genel Tanıtımı, Jean Monnet Bursu, Erasmus+ Okul Eğitimi gibi konularda eğitimler düzenlenmiş olup eğitimlere katılımcı sayısı 95 kişi ile sınırlı olduğundan daha erken giriş yapılması tavsiye edilmektedir.

Detaylı bilgi Eurodesk internet sayfası  eurodesk.ua.gov.tr  adresinden alınabilir. 

DİĞER AB İşleri Temas Noktası Haberleri

Bulgaristan - Türkiye Sınır Ötesi İşbirliği Programı Teklif Çağrısı Yayınlandı16 Ocak 2018Bulgaristan ve Türkiye arasında işbirliğini artırmak amacıyla, Interreg IPA Sınır Ötesi İşbirliği Bulgaristan – Türkiye Programı kapsamında İkinci Teklif Verme Çağrısı ilan edilmiştir. Avrupa Gençlik Fırsatları Tanıtıldı18 Ekim 2017 Avrupa Birliği İşletmelerin ve KOBİ’lerin Rekabet Edebilirliği Mali Destek Programı – COSME Programı Eğitimi10 Ekim 2017 Avrupa Birliği Bakanlığı tarafından yerel STK’lara yönelik olarak uygulanacak olan “Yerel STK’lar Hibe Programı” için yararlanıcı başvurularına dair duyurular yayınlanmıştır.18 Ağustos 2017Toplam bütçesi 2.500.000 Avro olan hibe programının amacı sivil toplum kuruluşlarını ve aktivistleri destekleyecek yasal ve finansal ortamı iyileştirmek, kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşları arasındaki işbirliğini güçlendirmek ve sivil toplum kuruluşlarının yönetsel ve kurumsal kapasitelerini geliştirmektir. Erasmus+ Gençlik Programlarına Başvurular Devam Ediyor!15 Ağustos 20172014-2020 yılları arasında uygulamaya konulan Erasmus+ programı altında bulunan Erasmus+ Gençlik programlarına başvuruların üçüncü dönemi 04 Ekim 2017 tarihine kadar devam etmektedir. Erasmus+ Gençlik programları, gençler, gençlik alanında çalışanlar ve gençler için yapılacak projelere dahil olmak isteyenlere fırsatlar sunmaktadır.
  Yükleniyor...