Trakya E-Ticaret ve Dijital Pazarlama Konferansı

Trakya E-Ticaret ve Dijital Pazarlama Konferansı
Eklenme Tarihi: 5 Mart 2015 | Toplam Okunma: 2002
Trakya E-Ticaret ve Dijital Pazarlama Konferansı 17 Mart 2015 tarihinde Çorlu´da düzenlenecek.

Trakya Kalkınma Ajansı olarak, KOBİ’lerimizin teknoloji, iletişim, çevre ve insan kaynakları alanındaki gelişmeleri ve eğilimleri takip etmelerini ve değişen piyasa koşullarına uyum sağlamalarını kolaylaştırmak amacıyla, 2015 yılı itibarıyla “Trakya KOBİ Dönüşüm Programı” başlıklı bir çalışma başlatmış bulunuyoruz. Bu programın ilk etkinliği olarak, E-Ticaret sistemlerinin ve E-Ticaret anlayışının Trakya Bölgesi'ndeki bilinirliğini artırmak ve bu sektörde faaliyet gösteren şirketler, çözüm ortakları ve uzmanlarla bölgemizdeki işletmeleri buluşturmak amacıyla, 17 Mart 2015 tarihinde, Çorlu Silverside Hotel'de, Trakya E-Ticaret ve Dijital Pazarlama Konferansı organize edilecektir.

E-Ticaret, dijital pazarlama ve internet girişimleri alanında Türkiye’nin önde gelen aktörlerinin konuşmacı olarak katılacağı etkinlik boyunca, E-Ticaret altyapıları, elektronik tahsilat ve ödeme yöntemleri, elektronik faturalama, dijital vitrin oluşturma ve internet girişimcilerine yönelik finansman kaynakları gibi konular üzerine sunumlar gerçekleştirilecek ve soru-cevap oturumları yapılacaktır. Mevcut işlerini internet ortamına taşımak isteyen ve pazar paylarını ulusal ölçekte artırmak isteyen KOBİ'lerimiz ve ayrıca internet tabanlı iş modelleri üzerinde faaliyette olan veya olmak isteyen tüm girişimcilerimiz bu konferansa davetlidir.

DİĞER DUYURULAR

2018 Yılı Mali Destek Programları Son Başvuru Tarihi Değişikliği14 Şubat 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından 2018 yılı Proje Teklif Çağrısı kapsamında ilan edilen İktisadi Kalkınma Mali Destek Programı ve Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programının son başvuru tarihleri değişmiştir. BASIN DUYURUSU10 Ocak 2018Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Trakya Kalkınma Ajansı işbirliğinde Tekirdağ ili mesleki ve teknik okullarında eğitim gören öğrencilerin mesleki becerilerini geliştirmek, bilimsel düşünme, rekabet edebilme bilinciyle araştırmaya yönelmelerini sağlamak ve öğrencileri teşvik etmek amacıyla “Bir Fikrim Var” proje yarışması düzenlenecektir. 2018 Yılı Bağımsız Değerlendirici İlanı29 Aralık 2017Trakya Kalkınma Ajansı 2018 Yılı Proje Teklif Çağrısı kapsamında Küçük Ölçekli Altyapı ve İktisadi Kalkınma Mali Destek Programlarını ilan etmiştir. Söz konusu mali destek programları kapsamında başvurusu yapılacak projelerin, başvuru rehberinde belirtilecek esaslara göre teknik ve mali değerlendirmesini yapmak üzere bağımsız değerlendiriciler görevlendirilecektir. TRAKYA KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM SINAVI İLANI15 Aralık 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından, 25.01.2006 tarih ve 5449 Sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ile buna istinaden yayımlanan Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde; TR21 Düzey 2 Bölgesinin (Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ) kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, dinamik, öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye açık, kendine güvenen ve iletişime açık, takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı düşünen, üretken, yenilikçi, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan 6 Uzman ve 1 İç Denetçi alımı yapılacaktır. T.C. ORTA KARADENİZ KALKINMA AJANSI PERSONEL GİRİŞ SINAVI İLANI13 Aralık 2017Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı’na (OKA) 25.02.2006 tarih ve 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ile 25.07.2006 tarih ve 26239 sayılı Resmî Gazete´de yayımlanan Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde; TR 83 Bölgesi (Amasya, Çorum, Samsun, Tokat) illerinin kalkınmasına hizmet etmek isteyen, dinamik, analitik düşünme kabiliyetine sahip, takım çalışmasına yatkın, özgüven sahibi, iletişime açık, pozitif düşünen, sorumluluk alabilen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek,seyahat engeli olmayan,bir veya birden çok yabancı dile ileri düzeyde hâkim, 6(altı) Uzman Personelile 1 (bir) iç denetçialımı yapılacaktır.
  Yükleniyor...