Trakya E-Ticaret ve Dijital Pazarlama Konferansı

Trakya E-Ticaret ve Dijital Pazarlama Konferansı
Eklenme Tarihi: 5 Mart 2015 | Toplam Okunma: 1876
Trakya E-Ticaret ve Dijital Pazarlama Konferansı 17 Mart 2015 tarihinde Çorlu´da düzenlenecek.

Trakya Kalkınma Ajansı olarak, KOBİ’lerimizin teknoloji, iletişim, çevre ve insan kaynakları alanındaki gelişmeleri ve eğilimleri takip etmelerini ve değişen piyasa koşullarına uyum sağlamalarını kolaylaştırmak amacıyla, 2015 yılı itibarıyla “Trakya KOBİ Dönüşüm Programı” başlıklı bir çalışma başlatmış bulunuyoruz. Bu programın ilk etkinliği olarak, E-Ticaret sistemlerinin ve E-Ticaret anlayışının Trakya Bölgesi'ndeki bilinirliğini artırmak ve bu sektörde faaliyet gösteren şirketler, çözüm ortakları ve uzmanlarla bölgemizdeki işletmeleri buluşturmak amacıyla, 17 Mart 2015 tarihinde, Çorlu Silverside Hotel'de, Trakya E-Ticaret ve Dijital Pazarlama Konferansı organize edilecektir.

E-Ticaret, dijital pazarlama ve internet girişimleri alanında Türkiye’nin önde gelen aktörlerinin konuşmacı olarak katılacağı etkinlik boyunca, E-Ticaret altyapıları, elektronik tahsilat ve ödeme yöntemleri, elektronik faturalama, dijital vitrin oluşturma ve internet girişimcilerine yönelik finansman kaynakları gibi konular üzerine sunumlar gerçekleştirilecek ve soru-cevap oturumları yapılacaktır. Mevcut işlerini internet ortamına taşımak isteyen ve pazar paylarını ulusal ölçekte artırmak isteyen KOBİ'lerimiz ve ayrıca internet tabanlı iş modelleri üzerinde faaliyette olan veya olmak isteyen tüm girişimcilerimiz bu konferansa davetlidir.

DİĞER DUYURULAR

AHİLER KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI13 Kasım 2017TR71 Düzey 2 Bölgesinde (Aksaray, Kırıkkale, Kırşehir, Nevşehir, Niğde) Nevşehir merkezli olarak kurulan Ahiler Kalkınma Ajansı´na (AHİKA) 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ve Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri dâhilinde; ülkemizin ve bölgenin kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen ve seyahat engeli olmayan, 11 Uzman Personel, 1 İç Denetçi ve 4 Destek Personeli alımı yapılacaktır. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Verimlilik Proje Ödülleri13 Kasım 2017Ülkemizin rekabet gücünün artırılmasına yönelik verimlilik ile ilgili çalışmalarımız kapsamında, her ölçekteki işletmelerin verimlilik artışlarını desteklemek ve bu alanda gerçekleştirilen projeleri teşvik etmek amacıyla her yıl “Verimlilik Proje Ödülleri” verilmektedir. Edirne Merkez Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Başvuruları Başladı13 Kasım 2017Kasım Ayı içerisinde Edirne Merkez´de açılması planlanan Uygulamalı Girişimcilik eğitimi başvuruları başladı. T.C. ORTA ANADOLU KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI10 Kasım 2017Kayseri, Sivas ve Yozgat illerinin kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, yetenekli, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, bir veya birden çok yabancı dile ileri düzeyde hâkim ve seyahat engeli olmayan 3 (üç) Uzman ile 1 (bir) Destek Personeli alımı yapılacaktır. PERSONEL ALIM İLANI (T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı)26 Ekim 2017T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA), Hatay, Kahramanmaraş, Osmaniye illerinden oluşan TR63 bölgesinde faaliyet göstermekte olup Ajans merkezi Hatay ilidir. 5449 Sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ve 25.07.2006 tarihli ve 26239 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri uyarınca; Ajansımızda çalışmak isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, seyahat engeli bulunmayan 1 (bir) İç Denetçi, 3 (üç) Uzman, 1 (bir) Destek Personel alımı yapılacaktır.
  Yükleniyor...